info@poosheshpars.com
021-44787153
09125029727

درباره ما

7 / 10
از 1 کاربر

شرکت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار (نپکوتک - Napcotek) در سال 1393 با تکیه بر دانش فنی خود که نتیجه سالیان متمادی تحقیقات و توسعه در معتبرترین مراکز تحقیقاتی آمریکای شمالی و همکاری با صنایع داخلی از جمله شرکت ایران خودرو می باشد، موفق به تولید مواد نوین پوشش دهی با استفاده از فلیک های روی- آلومینیوم (کروم دار و فاقد کروم) که در صنعت با نام داکرومت و ژئومت شناخته میشود و همچنین لاک رزوه به عنوان تنها تولیدکننده این محصولات در ایران شده است تا در جهت رفع نیاز صنایع کشور ارائه خدمات نماید.
با تولید مواد این نوع پوشش در داخل میهن، نیاز کشور به واردات این مواد رفع گردیده و خروج  مقادیر زیادی ارز به خارج کشور جلوگیری می­شود. پوششهایی که از طریق روشهای گالوانیزه بر روی فلزات اعمال می­شوند دارای معایب زیادی از جمله مقاومت پایین در برابر خوردگی، تردی هیدروژنی، ضخامت بیشتر، و عدم یکنواخت بودن سطح پوشش می­باشند. به علت مزیت هائی که روش پوشش دهی این ماده نسبت به روش سنتی گالوانیزه دارد، پوشش های فلیک های روی - آلومینیوم خیلی سریع جای خود را در صنعت پوشش دهی باز کرده است. می­توان نتیجه گیری نمود علیرغم سرمایه گذاری مالی بیشتر جهت خرید و راه اندازی خط پوششکاری فلیک های روی-آلومینیوم ، از لحاظ علمی و فنی این پوشش با فاصله بسیار زیاد نسبت به سایر روشهای پوششکاری از جمله گالوانیزه سرد و گرم، خواسته های استاندارد را از لحاظ مقاومت در برابر خوردگی، ثابت بودن سختی و خواص مکانیکی، ویژگیهای متالوگرافی و عدم ایجاد تردی هیدروژنی تامین می­نماید.

 

هم اکنون این شرکت با مدیریت جدید، آمادگی خود را در جهت تامین مواد پوششکاری فلیک های روی (داکرومت) با قیمتی رقابتی و همچنین ارائه مشاوره فنی در زمینه راه اندازی خط پوششکاری به مشتریان عزیز و گرامی اعلام میدارد.